Home / Hernička pro veřejnost v roce 2019

Hernička pro veřejnost v roce 2019

Každé malé dítě si chce hrát a proto máme v Centru Filipovka hernu, která je k dispozici všem, kteří rádi vyrazí se svými ratolestmi za zábavou.

Herna a klubovna včetně zázemí jsou Vám k dispozici pravidelně každé pondělí odpoledne od 14,00 do 17,00 a úterý dopoledne od 9,00 do 13,00.

Klubovna je vhodná k přátelskému posezení, ke hraní stolní her, ke čtení, nebo třeba jen k setkávání se a popovídání.

Vybavená herna se dá využít zejména k strávení času s malými dětmi. Je vybavená žíněnkami, žebřinami, houpačkou, bazénkem s kuličkami a skluzavkou. Na zemi je příjemný koberec a vše je doplněno spoustou hraček.

K dispozici je také velká zahrada s možnosti pohybového vyžití. Na zahradě je pískoviště, trampolína a bylinková zahrada. Samozřejmostí jsou lavičky a trávník bez „psích ee“. Vše příjemně zastíněno vzrostlými stromy a keři.

Kompletní zázemí umožňuje také ohřátí jídla v mikrovlnce, uvaření čaje, nebo kávy. Máme také nočníky a přebalovací pult.

Jak to u nás probíhá?

  • Hernička je „samoobslužná“. Ten kdo přijde první si zazvoní u vchodu B do Filipovky. Pokud se náhodou nedočkáte někoho kdo vám přijde otevřít, tak volejte na 733 553 105. V šatně si odložíte a případně zaparkujete kočárek. Herna i klubovna je volně k přístupná.
  • Návštěvník herny, který je uvnitř, otevírá těm, kteří čekají venku a zvoní :-).
  • Poslední kdo z herny odchází zkontroluje uzavření oken a dveří na zahradu a zavře (nezamyká) vstupní dveře.
  • Pobyt ve Filipovce je umožněn pouze dětem v doprovodu dospělých, kteří za ně nesou po celou dobu odpovědnost.
  • Při první návštěvě herničky si zaevidujeme vaše kontaktní informace (jméno, příjmení a e-mailovou adresu). Kontakt využíváme pro informování o případných výlukách v provozu herničky a o dalších akcích, které ve Filipovce pořádáme.
  • V případě jakýchkoli potíží nebo mimořádných událostí (úraz, závady, apod.) nás neprodleně kontaktujte na 733 553 105.

Přijít můžete kdykoli v uvedených časech a nemusíte se objednávat předem. Program není nijak řízen, ani organizován a jak budete trávit čas je jen a jen na Vás.

O případném uzavření herničky z organizačních důvodů vás budeme informovat elektronicky.

Vstupné do herny a klubovny je dobrovolné.

Top